Wednesday, May 23, 2012

In Black .
Dje vesha kete fustanin e gjate me qizme te hapura qe jan fiks per kete kohe .. Dita ishte e bukur, edhe pse ne mengjes kishte shum shi, pasdite nuk ishte asnje re e vetme ne qjell .. e quditshme shum kto gjera vetem ne Tirane ndoshin [:P] .. Fotot si gjethmon i beri Armandi ju sygjeroj qe ta ndiqni blogin e tij se vertet bene foto te mahnitshme     http://armandobode.blogspot.com/ 

                                              Enyoj the new post Ninna xx

1 Comments:

At May 25, 2012 at 7:30 AM , Blogger Jonki said...

mepelqen shuuume fustani, dhe sili i cantes eshte i preferuari im :)

 

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home