Monday, May 7, 2012

Hello Monday !


Pershendetje te gjitheve , ja ku po rikthehem prap me foto te reja edhe me nje veshje krejtesisht verore .. duke ju falemderuare shum  Armando Bode per keto foto dhe duke ju thene qe eshte nje  fotograf i mrekullueshem , si dhe ne asistenc te Lindes. Dy njerez shum te mir qe po me ndimojn shum me blogun. Persa i perket veshjes kohet e fundit jam fiksuar per tendecat e fundit e sidomos me kete ngjyre roze keshtu kur pash ket fustanin asimetrik te mrekullueshem ne Mango e ndjeva nevojen per ta blere ate :) .Perveq kesaj dua ta shikoni kete qanten e veqant me plot ngjyra qe shkon me gjdo veshje te ketij sezoni .  Mos haroni te me ndiqni prap .. Have a Great Tuesday !

12 Comments:

At May 7, 2012 at 1:25 PM , Blogger Eranda Janku said...

you're so adorable <3

 
At May 7, 2012 at 1:26 PM , Blogger Karolina Klaudia said...

Wow! I love your bag and dress!

 
At May 7, 2012 at 1:29 PM , Blogger Sabrina Shehu said...

Adorable :)

 
At May 7, 2012 at 1:33 PM , Blogger justgoshopping ada lisa said...

Lovely!

 
At May 7, 2012 at 9:15 PM , Blogger metalqueen said...

you look like rachel mcadams in the first picture ..lovely all the way <3

 
At May 8, 2012 at 3:40 AM , Blogger Ninna's blog said...

Please,Stay tuned for the next post. Thank you everyone for reading and comments! Have a wonderful day ahead!! ♥

 
At May 8, 2012 at 4:42 AM , Blogger Bk said...

I love all of them,you're gorgeous<3

 
At May 8, 2012 at 2:33 PM , Blogger Julia Janku said...

Wonderful dress and wonderful photos !

 
At May 24, 2012 at 10:36 AM , Blogger Aulona said...

Mund ta na thuash ku e ke blere kete canten te lutem? Ishte dashuri me shikim te pare per mua qe cmendem pas ngjyrave :(

 
At May 29, 2012 at 11:53 AM , Blogger ninna nila said...

This comment has been removed by the author.

 
At May 29, 2012 at 11:54 AM , Blogger ninna nila said...

Aulona : Eshte Friss company qe ka edhe te Coin ne Tirane .. kete modelin e kam mar ka 2 vite tani por kjo firma i ka shum shum te bukura cantat.. Ja ku e ke edhe linkun .. <3 N. http://www.shopfriiscompany.com/dk/da

 
At May 29, 2012 at 12:33 PM , Blogger Sekretet e Kleopatrës said...

Mua me pelqejne shume balerinat..adorable.

 

Post a Comment

Subscribe to Post Comments [Atom]

<< Home